Home

Palatul copiilor Angajat Mirare anglia fotbal suferinţă Guvernator Client

Ungaria a demolat Anglia în deplasare, în seara în care România s-a făcut  de râs cu Muntenegru!
Ungaria a demolat Anglia în deplasare, în seara în care România s-a făcut de râs cu Muntenegru!

Finală de vis la Europeanul de fotbal feminin: Anglia - Germania, cu peste  87.000 de spectatori în tribune. Meciul se vede și în România
Finală de vis la Europeanul de fotbal feminin: Anglia - Germania, cu peste 87.000 de spectatori în tribune. Meciul se vede și în România

România, umilită de Anglia la fotbal. Tricolorii au primit goluri ca-n  curtea școlii - Playsport
România, umilită de Anglia la fotbal. Tricolorii au primit goluri ca-n curtea școlii - Playsport

Vedetele Angliei, petrecere ”monstru” alături de o actriță faimoasă. Cât a  costat consumația lui Bellingham și compania | Sport.ro
Vedetele Angliei, petrecere ”monstru” alături de o actriță faimoasă. Cât a costat consumația lui Bellingham și compania | Sport.ro

Echipament fotbal Anglia Tricou Acasa Mondial 2022 pentru femei maneca  scurta | tricouridefotbal.com
Echipament fotbal Anglia Tricou Acasa Mondial 2022 pentru femei maneca scurta | tricouridefotbal.com

Italia - Anglia 1-2 - Blidaru.net

Fotbal - EURO 2020: Anglia a învins Cehia (1-0) şi a câştigat Grupa D |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - EURO 2020: Anglia a învins Cehia (1-0) şi a câştigat Grupa D | AGERPRES • Actualizează lumea.

FC România, depunctată și amendată! Echipa românilor din Anglia, ”lanterna  roșie”
FC România, depunctată și amendată! Echipa românilor din Anglia, ”lanterna roșie”

CM feminin de fotbal: Anglia a învins Columbia în sferturi şi s-a calificat  în semifinale
CM feminin de fotbal: Anglia a învins Columbia în sferturi şi s-a calificat în semifinale

Fotbal - CM 2022: Anglia, câştigătoarea Grupei B, după 3-0 cu Ţara Galilor  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Anglia, câştigătoarea Grupei B, după 3-0 cu Ţara Galilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Fotbal: Anglia cere o ''anchetă urgentă'' a UEFA, după manifestările  rasiste de la Sofia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Anglia cere o ''anchetă urgentă'' a UEFA, după manifestările rasiste de la Sofia | AGERPRES • Actualizează lumea.

Calificare istorică pentru selecționata feminină a Angliei în finala  Campionatului Mondial de fotbal/ Leoaicele vor întâlni Spania
Calificare istorică pentru selecționata feminină a Angliei în finala Campionatului Mondial de fotbal/ Leoaicele vor întâlni Spania

Echipa națională de fotbal a Angliei - Wikipedia

B365 - ANGLIA-ITALIA, LA CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014, Scor final 1-2  •
B365 - ANGLIA-ITALIA, LA CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014, Scor final 1-2 •

Anglia, în premieră campioană europeană la fotbal feminin

Anglia a anunțat lotul pentru EURO 2020! Southgate a ales patru fundași  dreapta și a lăsat 7 jucători acasă
Anglia a anunțat lotul pentru EURO 2020! Southgate a ales patru fundași dreapta și a lăsat 7 jucători acasă

Oficial! Anglia a anuntat lotul pentru Mondial. Absenta surprinzatoare a  unui jucator cu 75 de prezente in nationala | Sport.ro
Oficial! Anglia a anuntat lotul pentru Mondial. Absenta surprinzatoare a unui jucator cu 75 de prezente in nationala | Sport.ro

Fotbal: Anglia – România 1 – 0, într-o partidă amicală cu două penalty –  uri. Nicușor Stanciu Și Nedelcearu, au refuzat să îngenuncheze pentru  mișcarea antirasială Black Lives Matter
Fotbal: Anglia – România 1 – 0, într-o partidă amicală cu două penalty – uri. Nicușor Stanciu Și Nedelcearu, au refuzat să îngenuncheze pentru mișcarea antirasială Black Lives Matter

Anglia - Iran. Un meci nebun cu opt goluri

Anglia a câștigat titlul european la fotbal feminin, după ce a învins  Germania în prelungiri - HotNews.ro
Anglia a câștigat titlul european la fotbal feminin, după ce a învins Germania în prelungiri - HotNews.ro

Anglia - SUA 0-0, după o partidă slabă făcută de ambele echipe! Fanii au  huiduit pe final - Eurosport
Anglia - SUA 0-0, după o partidă slabă făcută de ambele echipe! Fanii au huiduit pe final - Eurosport

Anglia tocmai a bătut recordul mondial la fotbal feminin. Scorul incredibil  într-un meci de calificare la Cupa Mondială - Eurosport
Anglia tocmai a bătut recordul mondial la fotbal feminin. Scorul incredibil într-un meci de calificare la Cupa Mondială - Eurosport

Anglia - Franța 1-2, în sferturile Campionatului Mondial de fotbal. Ovidiu  Ioanițoaia, directorul Gazetei, a transmis de pe stadion: visul britanic,  spulberat de Giroud!
Anglia - Franța 1-2, în sferturile Campionatului Mondial de fotbal. Ovidiu Ioanițoaia, directorul Gazetei, a transmis de pe stadion: visul britanic, spulberat de Giroud!

Numai portarul n-a marcat! Serbia a condus Anglia cu 1-0 până în minutul  38, apoi a început măcelul pe ”City Ground” | Sport.ro
Numai portarul n-a marcat! Serbia a condus Anglia cu 1-0 până în minutul 38, apoi a început măcelul pe ”City Ground” | Sport.ro