Home

Fraternitate legătură Materialism brazilia cupa mondiala căsuță Eradica Etapă

Neymar, în istoria naționalei Braziliei după golul marcat în sferturi la Cupa  Mondială - Eurosport
Neymar, în istoria naționalei Braziliei după golul marcat în sferturi la Cupa Mondială - Eurosport

Omagiu emoționant adus lui Pele după calificarea Braziliei în sferturile Cupei  Mondiale din Qatar 2022 - Eurosport
Omagiu emoționant adus lui Pele după calificarea Braziliei în sferturile Cupei Mondiale din Qatar 2022 - Eurosport

Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în  semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro
Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro

Brazilia merge acasă de la Cupa Mondială. Pragmatica Croație a eliminat-o  la lovituri de departajare
Brazilia merge acasă de la Cupa Mondială. Pragmatica Croație a eliminat-o la lovituri de departajare

CM 2022 | Reacția presei din Brazilia după eliminarea dramatică de la Cupa  Mondială! "Visul este amânat!" - Antena Sport
CM 2022 | Reacția presei din Brazilia după eliminarea dramatică de la Cupa Mondială! "Visul este amânat!" - Antena Sport

Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au  calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă -  Playtech Știri
Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă - Playtech Știri

Brazilia și-a anunțat în mod oficial lotul pentru Campionatul Mondial din  Qatar. Ce surpriză a plănuit Tite | Sport.ro
Brazilia și-a anunțat în mod oficial lotul pentru Campionatul Mondial din Qatar. Ce surpriză a plănuit Tite | Sport.ro

Accidentare gravă în echipa Braziliei, înaintea optimilor Cupei Mondiale!  Jucătorul va fi operat
Accidentare gravă în echipa Braziliei, înaintea optimilor Cupei Mondiale! Jucătorul va fi operat

Brazilia s-a calificat în sferturi la Cupa Mondială 2022, după o victorie  spectaculoasă cu Coreea de Sud (4-1) | Digi24
Brazilia s-a calificat în sferturi la Cupa Mondială 2022, după o victorie spectaculoasă cu Coreea de Sud (4-1) | Digi24

Cupă Mondială din Qatar: Brazilia, favorita pariorilor!

Obiectiv: Cupa Mondială! Brazilia a spulberat Spania, scor 3-0, și a  câștigat a treia Cupă
Obiectiv: Cupa Mondială! Brazilia a spulberat Spania, scor 3-0, și a câștigat a treia Cupă

Cupa Mondială 2018: Totul despre Brazilia - prezentare

Surpriză la Cupa Mondială: Croația elimină Brazilia la penaltiuri -  spotmedia.ro
Surpriză la Cupa Mondială: Croația elimină Brazilia la penaltiuri - spotmedia.ro

Brazilia a intrat în istoria Cupei Mondiale! Nicio națională din lume nu a  mai făcut așa ceva vreodată - Eurosport
Brazilia a intrat în istoria Cupei Mondiale! Nicio națională din lume nu a mai făcut așa ceva vreodată - Eurosport

Brazilia a băgat spaima în spanioli înainte de Cupa Mondială din Qatar!  Selecționerul Tite pregătește un sistem revoluționar: „E extrem de ofensiv”  - Playsport
Brazilia a băgat spaima în spanioli înainte de Cupa Mondială din Qatar! Selecționerul Tite pregătește un sistem revoluționar: „E extrem de ofensiv” - Playsport

A fost desemnat cel mai frumos gol de la Campionatul Mondial din Qatar.  Reușita îi aparține unui brazilian | Sport.ro
A fost desemnat cel mai frumos gol de la Campionatul Mondial din Qatar. Reușita îi aparține unui brazilian | Sport.ro

Brazilia, în pași de dans spre trofeu: Croația în sferturi și posibil duel  cu Argentina în semifinale! Programul complet
Brazilia, în pași de dans spre trofeu: Croația în sferturi și posibil duel cu Argentina în semifinale! Programul complet

CUPA MONDIALĂ 2018. Lotul Braziliei - Stirileprotv.ro

REMEMBER: Cupa Mondială din 1994, cu Brazilia câștigătoare și ”Generația de  Aur” încântătoare
REMEMBER: Cupa Mondială din 1994, cu Brazilia câștigătoare și ”Generația de Aur” încântătoare

Cupa Mondială 2022. Brazilia a învins Elveţia şi s-a calificat în optimile  de finală | Digi24
Cupa Mondială 2022. Brazilia a învins Elveţia şi s-a calificat în optimile de finală | Digi24

We Love Sport CM 2022 Cu Mourinho pe bancă? Cum ar putea arăta Brazilia la Cupa  Mondială din 2026
We Love Sport CM 2022 Cu Mourinho pe bancă? Cum ar putea arăta Brazilia la Cupa Mondială din 2026

Brazilia, în sferturile Cupei Mondiale după 4 goluri în 30 de minute în  poarta Coreei de Sud - Eurosport
Brazilia, în sferturile Cupei Mondiale după 4 goluri în 30 de minute în poarta Coreei de Sud - Eurosport

Brazilia s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Mondiale, după ce a  învins Elveția - Stirileprotv.ro
Brazilia s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Mondiale, după ce a învins Elveția - Stirileprotv.ro