Home

Util Așteptați un minut Productiv cat sa terminat dinamo craiova mușca Isaac luminos

Universitatea Craiova - Dinamo 1-0, în etapa #16 din SuperLiga

Video | Dinamo - Craiova 2-2. Alb-roşiii au egalat de două ori şi au avut o  bară în prelungiri
Video | Dinamo - Craiova 2-2. Alb-roşiii au egalat de două ori şi au avut o bară în prelungiri

VIDEO Universitatea Craiova - Dinamo 1-0. Oltenii se impun după un joc  foarte echilibrat. Elevii lui Burcă, o nouă înfrângere
VIDEO Universitatea Craiova - Dinamo 1-0. Oltenii se impun după un joc foarte echilibrat. Elevii lui Burcă, o nouă înfrângere

Dinamo - FCU Craiova 1948. Va fi spectacol! - Avancronică - LPF

Dinamo și FC U Craiova, remiză în prima etapă din Grupa C a Cupei României  | adevarul.ro
Dinamo și FC U Craiova, remiză în prima etapă din Grupa C a Cupei României | adevarul.ro

FC Dinamo București - Wikipedia

Final incendiar pe Arcul de Triumf! S-a terminat Dinamo-CSU Craiova.  Meciul, decis de două penalty-uri - Sportbull
Final incendiar pe Arcul de Triumf! S-a terminat Dinamo-CSU Craiova. Meciul, decis de două penalty-uri - Sportbull

VIDEO | Dinamo – Universitatea Craiova 0-2. Sclipirile lui Mitriţă strică  revenirea ”câinilor” în Superliga
VIDEO | Dinamo – Universitatea Craiova 0-2. Sclipirile lui Mitriţă strică revenirea ”câinilor” în Superliga

Dinamo - Universitatea Craiova 0-2, etapa 1 din Superliga. Mitriță, Ivan și  Markovic aduc victoria pe „Arcul de triumf”
Dinamo - Universitatea Craiova 0-2, etapa 1 din Superliga. Mitriță, Ivan și Markovic aduc victoria pe „Arcul de triumf”

Fotbal : FCU Craiova a remizat cu Dinamo pe Arena Nationala in Cupa  Romaniei - Jurnal de Oltenia - Stiri de ultima ora
Fotbal : FCU Craiova a remizat cu Dinamo pe Arena Nationala in Cupa Romaniei - Jurnal de Oltenia - Stiri de ultima ora

E oficial: unde se joacă Dinamo - Universitatea Craiova

Dinamo – FCU Craiova | Puncte importante, orgolii mari

Universitatea Craiova - Dinamo București 1-0 | Dresorul Petev. Rotaru se  felicită pentru alegere, criza "câinilor" continuă | Sport.ro
Universitatea Craiova - Dinamo București 1-0 | Dresorul Petev. Rotaru se felicită pentru alegere, criza "câinilor" continuă | Sport.ro

Victorie mare pentru FC U Craiova! Oltenii câștigă doar cu 1-0 cu Dinamo,  după o mulțime de ocazii - Eurosport
Victorie mare pentru FC U Craiova! Oltenii câștigă doar cu 1-0 cu Dinamo, după o mulțime de ocazii - Eurosport

Dinamo - FCU Craiova 0-1, derby pe Arena Națională. Golul fabulos marcat de  Baeten a decis meciul
Dinamo - FCU Craiova 0-1, derby pe Arena Națională. Golul fabulos marcat de Baeten a decis meciul

Fotbal: Dinamo a ţinut-o în şah de FC U Craiova (0-0), la Giurgiu, în Cupa  României | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Dinamo a ţinut-o în şah de FC U Craiova (0-0), la Giurgiu, în Cupa României | AGERPRES • Actualizează lumea.

Reacția celor de la U Craiova 1948, după 0-0 cu Dinamo: "Cu tot respectul,  Dinamo nu mai e unde a fost"
Reacția celor de la U Craiova 1948, după 0-0 cu Dinamo: "Cu tot respectul, Dinamo nu mai e unde a fost"

Greu de la Dumbrăvița la Craiova! Cronica revenirii lui Dinamo

Final pe muchie de cuțit pe Arena Națională! S-a terminat Dinamo-FCU Craiova.  Partida, decisă de un eurogol - Sportbull
Final pe muchie de cuțit pe Arena Națională! S-a terminat Dinamo-FCU Craiova. Partida, decisă de un eurogol - Sportbull

VIDEO | Dinamo - FCU Craiova 0-1. Execuţia de generic a lui Baeten a făcut  diferenţa
VIDEO | Dinamo - FCU Craiova 0-1. Execuţia de generic a lui Baeten a făcut diferenţa

Universitatea Craiova - Dinamo 1-0. Dinamoviștii au ajuns rău de tot. Nu au  mai câștigat de 10 meciuri și au pierdut din nou în Superligă - Playsport
Universitatea Craiova - Dinamo 1-0. Dinamoviștii au ajuns rău de tot. Nu au mai câștigat de 10 meciuri și au pierdut din nou în Superligă - Playsport

Dinamo a pierdut la limită cu U Craiova 1948! Meciul, decis de unul dintre  golurile campionatului - Eurosport
Dinamo a pierdut la limită cu U Craiova 1948! Meciul, decis de unul dintre golurile campionatului - Eurosport

VIDEO | Dinamo - Universitatea Craiova 0-2. Ivan, din penalty, şi Markovic  au marcat! Mitriţă, assist şi penalty scos
VIDEO | Dinamo - Universitatea Craiova 0-2. Ivan, din penalty, şi Markovic au marcat! Mitriţă, assist şi penalty scos

Dinamo - FC U Craiova 1948 1-2. Echipa lui Uhrin, făcută K.O. în  prelungiri! Andrea Compagno a fost eroul serii. "Câinii", aproape  condamnați la baraj - Antena Sport
Dinamo - FC U Craiova 1948 1-2. Echipa lui Uhrin, făcută K.O. în prelungiri! Andrea Compagno a fost eroul serii. "Câinii", aproape condamnați la baraj - Antena Sport