Home

Sentiment adecvat usor de mânuit fotbal argentina interschimbabilă Abrupt Care

Fotbal - CM 2022: Argentina a învins Australia (2-1) şi s-a calificat în  sferturi | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Argentina a învins Australia (2-1) şi s-a calificat în sferturi | AGERPRES • Actualizează lumea.

Argentina, avertizată înaintea primei „finale”, cu Mexic

Campionatul Mondial. Argentina și Croația s-au calificat în semifinale | FMF

Argentina a bătut Mexic, dar încă ”tremură” pentru calificarea în optimile  CM! Toate calculele grupei C
Argentina a bătut Mexic, dar încă ”tremură” pentru calificarea în optimile CM! Toate calculele grupei C

Argentina "tremură" pentru șansele la câștigarea Mondialului. Ghinionul  naționalei lui Scaloni - Eurosport
Argentina "tremură" pentru șansele la câștigarea Mondialului. Ghinionul naționalei lui Scaloni - Eurosport

Vamos! Argentina este noua campioana a lumii la fotbal. A invins...

Scene şocante în Brazilia - Argentina! Messi a scos echipa de pe teren:  "Era imposibil de jucat" - Antena Sport
Scene şocante în Brazilia - Argentina! Messi a scos echipa de pe teren: "Era imposibil de jucat" - Antena Sport

Argentina, campioană mondială la fotbal, după cel mai frumos meci din  istorie - CT100.ro
Argentina, campioană mondială la fotbal, după cel mai frumos meci din istorie - CT100.ro

Argentina este Campioana Mondială 2022!!!

Cupa Mondială de fotbal: Argentina a învins Croaţia, scor 3-0, şi este  prima finalistă a turneului din Qatar
Cupa Mondială de fotbal: Argentina a învins Croaţia, scor 3-0, şi este prima finalistă a turneului din Qatar

Argentina - Mexic 2-0 la Campionatul Mondial din Qatar! Messi ține „pumele”  în viață!
Argentina - Mexic 2-0 la Campionatul Mondial din Qatar! Messi ține „pumele” în viață!

Fotbal: Argentina a învins Brazilia şi a câştigat Copa America #video |  Sport | Radio România Actualitați
Fotbal: Argentina a învins Brazilia şi a câştigat Copa America #video | Sport | Radio România Actualitați

Știrile dimineții | Argentina, victorie cu Brazilia. Messi a scos echipa de  pe teren din cauza scenelor din tribune - Eurosport
Știrile dimineții | Argentina, victorie cu Brazilia. Messi a scos echipa de pe teren din cauza scenelor din tribune - Eurosport

ULTIMA ORĂ Argentina, prima echipă calificată în finala CM de fotbal din  Qatar - Vrancea24
ULTIMA ORĂ Argentina, prima echipă calificată în finala CM de fotbal din Qatar - Vrancea24

Argentina, ce garnitură stelară! Cine face parte din lotul pentru Cupa  Mondială din Qatar! - Sportbull
Argentina, ce garnitură stelară! Cine face parte din lotul pentru Cupa Mondială din Qatar! - Sportbull

CM Qatar 2022. Argentina a învins Olanda la penaltiuri și merge mai departe  în semifinale | Digi24
CM Qatar 2022. Argentina a învins Olanda la penaltiuri și merge mai departe în semifinale | Digi24

Naționala Argentinei a devenit campioană mondială la fotbal

Argentina este noua campioană mondială la fotbal după ce a învins Franța la  penaltiuri. A fost 3-3 după 120 de minute | Digi24
Argentina este noua campioană mondială la fotbal după ce a învins Franța la penaltiuri. A fost 3-3 după 120 de minute | Digi24