Home

cârlig Proces Scoala elementara meci brazilia croatia nesănătos releu îndrumare

VIDEO | CM de fotbal, sferturile de finală: Croaţia a provocat o surpriză  după ce a învins Brazilia la lovituri de departajare şi s-a calificat în  semifinale ⋆ Universul.net
VIDEO | CM de fotbal, sferturile de finală: Croaţia a provocat o surpriză după ce a învins Brazilia la lovituri de departajare şi s-a calificat în semifinale ⋆ Universul.net

Cupa Mondială: Brazilia - Coreea de Sud 4-1. Sud-americanii au rezolvat  meciul încă din prima repriză. Japonia - Croaţia 1-1 (2-4 după  penalty-uri)! Cele două câştigătoare de luni se vor întâlni în sferturi
Cupa Mondială: Brazilia - Coreea de Sud 4-1. Sud-americanii au rezolvat meciul încă din prima repriză. Japonia - Croaţia 1-1 (2-4 după penalty-uri)! Cele două câştigătoare de luni se vor întâlni în sferturi

CROAȚIA vs. BRAZILIA. Sud-americanii sunt neînvinși în fața croaților, dar  au fost umiliți de iugoslavi | Sport.ro
CROAȚIA vs. BRAZILIA. Sud-americanii sunt neînvinși în fața croaților, dar au fost umiliți de iugoslavi | Sport.ro

Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au  calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă -  Playtech Știri
Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă - Playtech Știri

Dan Petrescu, după ce Croația a eliminat Brazilia la Mondial: „Au 5  jucători de la Dinamo Zagreb și noi am jucat de la egal cu ei! Golofca a  ratat ca Rodrygo!”. Video -
Dan Petrescu, după ce Croația a eliminat Brazilia la Mondial: „Au 5 jucători de la Dinamo Zagreb și noi am jucat de la egal cu ei! Golofca a ratat ca Rodrygo!”. Video -

Economica.net - CM 2014 - Primul meci de la Mondiale: Brazilia - Croaţia  3-1 - Economica.net
Economica.net - CM 2014 - Primul meci de la Mondiale: Brazilia - Croaţia 3-1 - Economica.net

Croația - Brazilia 1-1. Livakovic stopează în sferturi drumul principalei  favorite la câștigarea Mondialului 2022
Croația - Brazilia 1-1. Livakovic stopează în sferturi drumul principalei favorite la câștigarea Mondialului 2022

CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1, (4-2) | Neymar&co, eliminați de la  Campionatul Mondial! Livakovic, imperial și la loviturile de departajare |  Sport.ro
CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1, (4-2) | Neymar&co, eliminați de la Campionatul Mondial! Livakovic, imperial și la loviturile de departajare | Sport.ro

CM 2022. Brazilia a fost eliminată. Croația a câștigat la loviturile de  departajare și merge în semifinale | Digi24
CM 2022. Brazilia a fost eliminată. Croația a câștigat la loviturile de departajare și merge în semifinale | Digi24

Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de  finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul  meciului. Update - Fanatik.ro
Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul meciului. Update - Fanatik.ro

Zidul” Livakovic! Performanța reușită de portarul Croației după evoluția  excelentă din meciul cu Brazilia
Zidul” Livakovic! Performanța reușită de portarul Croației după evoluția excelentă din meciul cu Brazilia

BRAZILIA - CROAŢIA 2-0. Amical de lux înainte de CM 2018: Neymar revine cu  GOL
BRAZILIA - CROAŢIA 2-0. Amical de lux înainte de CM 2018: Neymar revine cu GOL

CM 2022 Qatar: Vis năruit - Brazilia, eliminată dramatic la penaltiuri de  Croația - HotNews.ro
CM 2022 Qatar: Vis năruit - Brazilia, eliminată dramatic la penaltiuri de Croația - HotNews.ro

CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1 (4-2 d.l.d.). IN-CRE-DI-BIL! Croația s-a  calificat miraculos în semifinale, după penalty-uri! Selecao, OUT de la  Campionatul Mondial - Antena Sport
CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1 (4-2 d.l.d.). IN-CRE-DI-BIL! Croația s-a calificat miraculos în semifinale, după penalty-uri! Selecao, OUT de la Campionatul Mondial - Antena Sport

Croaţia - Brazilia Live Video Online în sferturile de finală Mondial din  Qatar
Croaţia - Brazilia Live Video Online în sferturile de finală Mondial din Qatar

Croația, sancționată de FIFA înaintea meciului din sferturile Mondialului,  cu Brazilia. Ce decizie a fost luată - Eurosport
Croația, sancționată de FIFA înaintea meciului din sferturile Mondialului, cu Brazilia. Ce decizie a fost luată - Eurosport

Scene emoționante cu Luka Modric și Casemiro!

Brazilia, învinsă de Croația în primul meci din sferturile Cupei Mondiale.  Scorul final - ZUGO
Brazilia, învinsă de Croația în primul meci din sferturile Cupei Mondiale. Scorul final - ZUGO

CM 2022. Croaţia învinge Brazilia la loviturile de la 11 m (4-2) şi se  califică
CM 2022. Croaţia învinge Brazilia la loviturile de la 11 m (4-2) şi se califică

Modric s-a dus direct la Rodrygo după ce Croaț

Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în  semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro
Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro

CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în  semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri
CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri