Home

Scuzatima greu clădire meci sepsi croazieră Strigă Educația școlară

Sepsi și FC Voluntari au remizat în primul meci din a 20-a etapă a  SuperLigii - Eurosport
Sepsi și FC Voluntari au remizat în primul meci din a 20-a etapă a SuperLigii - Eurosport

Sepsi - CFR Cluj 3-0. Cupa Sepsi » A treia finală în 4 ani, după un meci  nebun cu CFR Cluj: trei goluri, două penalty-uri ratate și un „roșu”
Sepsi - CFR Cluj 3-0. Cupa Sepsi » A treia finală în 4 ani, după un meci nebun cu CFR Cluj: trei goluri, două penalty-uri ratate și un „roșu”

VIDEO SuperLiga: CFR, învinsă pe terenul lui Sepsi - Șase meciuri fără  victorie pentru clujeni - HotNews.ro
VIDEO SuperLiga: CFR, învinsă pe terenul lui Sepsi - Șase meciuri fără victorie pentru clujeni - HotNews.ro

Sepsi - Poli Iași, Live Video Online de la 17:00, în etapa 22 din Superliga

Sepsi-SIC
Sepsi-SIC

Sepsi OSK remiză pe teren propriu cu FC Voluntari în primul meci al etapei  20 din
Sepsi OSK remiză pe teren propriu cu FC Voluntari în primul meci al etapei 20 din

Sepsi OSK - Poli Iași 6-0 | Game, set & match în prima partidă oficială a  anului 2024 din fotbalul românesc | Sport.ro
Sepsi OSK - Poli Iași 6-0 | Game, set & match în prima partidă oficială a anului 2024 din fotbalul românesc | Sport.ro

Preşedintele CNCD, despre meciul de fotbal Sepsi - Universitatea Craiova,  oprit definitiv din cauza scandărilor rasiste şi xenofobe: Am salutat  decizia / Deocamdată nu avem nici autosesizare, nici plângere, aşteptăm să  vedem
Preşedintele CNCD, despre meciul de fotbal Sepsi - Universitatea Craiova, oprit definitiv din cauza scandărilor rasiste şi xenofobe: Am salutat decizia / Deocamdată nu avem nici autosesizare, nici plângere, aşteptăm să vedem

Sepsi - FCSB 2-5. Meci nebun la Sf. Gheorghe! Olaru, Şut şi Coman, goluri  superbe în victoria categorică a roş-albaştrilor - Antena Sport
Sepsi - FCSB 2-5. Meci nebun la Sf. Gheorghe! Olaru, Şut şi Coman, goluri superbe în victoria categorică a roş-albaştrilor - Antena Sport

Sepsi a pierdut ultimul meci de acasă al sezonului | Buna ziua Brasov

Sepsi OSK a învins cu 1-0 pe FC U Craiova, în Superliga de fotbal. La meci  a asistat și premierul maghiar | adevarul.ro
Sepsi OSK a învins cu 1-0 pe FC U Craiova, în Superliga de fotbal. La meci a asistat și premierul maghiar | adevarul.ro

FCSB a câștigat meciul cu Sepsi OSK. Scor final, 5-2

Oțelul - Sepsi 2-3. Nebunie în final! Oțelul a ratat o șansă ireală. Cum  arată acum clasamentul din Superliga - Playsport
Oțelul - Sepsi 2-3. Nebunie în final! Oțelul a ratat o șansă ireală. Cum arată acum clasamentul din Superliga - Playsport

Oțelul - Sepsi 2-3 » Covăsnenii câștigă cu mari emoții ultimul meci al  rundei 19 din SuperLiga - Mesagerul de Covasna
Oțelul - Sepsi 2-3 » Covăsnenii câștigă cu mari emoții ultimul meci al rundei 19 din SuperLiga - Mesagerul de Covasna

VIDEO | Farul - Sepsi 2-1! Constănţenii se impune la capătul unui meci  frumos
VIDEO | Farul - Sepsi 2-1! Constănţenii se impune la capătul unui meci frumos

Sepsi OSK
Sepsi OSK

Sepsi OSK se revoltă, după ce televiziunile din România le-au ignorat meciul  din Conference League: „De parcă am aduna puncte pentru Afganistan!”
Sepsi OSK se revoltă, după ce televiziunile din România le-au ignorat meciul din Conference League: „De parcă am aduna puncte pentru Afganistan!”

Meciul Sepsi - Rapid, întrerupt din cauza VAR. Care a fost deznodământul

VIDEO SuperLiga: Sepsi, „set” în fața unei nou promovate - HotNews.ro

OSK Sepsi - FC U Craiova, oprit de arbitru din cauza scandărilor xenofobe

Video | Nimeni nu a înțeles nimic: ce arată reluările golului care a decis meciul  Sepsi - CFR, analizat patru minute la VAR!
Video | Nimeni nu a înțeles nimic: ce arată reluările golului care a decis meciul Sepsi - CFR, analizat patru minute la VAR!