Home

Antagonism aplica astronaut romania fotbal azi fiară a pregati Aventurier

Echipa Națională | Federația Română de Fotbal

România învinge Israel cu 2-1 și se califică la EURO 2024 | Digi24

Cum arată clasamentul în grupa României, după primele două meciuri! Pentru  ”tricolori” urmează primul test ”real”
Cum arată clasamentul în grupa României, după primele două meciuri! Pentru ”tricolori” urmează primul test ”real”

România joacă azi un meci amical cu Belarus. Unde se vede partida?

Asta-i culmea: România poate prinde și din urna a doua o GRUPĂ DE COȘMAR!  Situația după meciurile de luni
Asta-i culmea: România poate prinde și din urna a doua o GRUPĂ DE COȘMAR! Situația după meciurile de luni

VICTORIE!!! România – Kosovo 2-0 | Federația Română de Fotbal

Naționala de fotbal sub 21 de ani joaca, azi, cel de-al treilea meci din  campania de calificare la EURO 2025 | Radio ZU
Naționala de fotbal sub 21 de ani joaca, azi, cel de-al treilea meci din campania de calificare la EURO 2025 | Radio ZU

România la Mondial | Tricolorii s-au calificat en-fanfare în finală, după  ce au surclasat Ungaria - Eurosport
România la Mondial | Tricolorii s-au calificat en-fanfare în finală, după ce au surclasat Ungaria - Eurosport

Pierdut în Portugalia! Ce face azi jucătorul cu două selecții la națională,  care în 2022 nu mai era interesat de România - DayNews24
Pierdut în Portugalia! Ce face azi jucătorul cu două selecții la națională, care în 2022 nu mai era interesat de România - DayNews24

România - Israel 1 : 1 în preliminariile EURO 2024. Tricolorii au jucat  modest și au ratat victoria în ultimul minut | Digi24
România - Israel 1 : 1 în preliminariile EURO 2024. Tricolorii au jucat modest și au ratat victoria în ultimul minut | Digi24

Israel - Romania, in aceasta seara, pentru Campionatul european de fotbal  din 2024. Nationala poate obtine, dupa opt ani, o calificare istorica la un  turneu final - Aktual24
Israel - Romania, in aceasta seara, pentru Campionatul european de fotbal din 2024. Nationala poate obtine, dupa opt ani, o calificare istorica la un turneu final - Aktual24

România - Islanda 0-0, cronica unui meci care trebuia câștigat oricum:  Suntem prea proști pentru fotbalul de azi! - Fanatik.ro
România - Islanda 0-0, cronica unui meci care trebuia câștigat oricum: Suntem prea proști pentru fotbalul de azi! - Fanatik.ro

FEMININ / AZI, ORA 18:00, ESTONIA – ROMÂNIA | Federația Română de Fotbal

Nationala de fotbal a Romaniei - meciuri, programul nationalei Romaniei,  stiri, bilete, lotul nationalei Romaniei - Digi Sport
Nationala de fotbal a Romaniei - meciuri, programul nationalei Romaniei, stiri, bilete, lotul nationalei Romaniei - Digi Sport

România - Slovenia | Care sunt loturile celor două echipe naționale

Israel - România 1-2 » Suntem la EURO 2024! Pușcaș și Ianis Hagi ne duc la  Europeanul din Germania
Israel - România 1-2 » Suntem la EURO 2024! Pușcaș și Ianis Hagi ne duc la Europeanul din Germania

Azi, încă un meci al Naţionalei! Ne loveşte şi Finlanda? | adevarul.ro

Meciuri AZI sâmbătă 20 ianuarie 2024 ✔️ meciuri de fotbal astazi

Primul 11 al României la meciul cu Belarus! Trei schimbări față de jocul  din Andorra
Primul 11 al României la meciul cu Belarus! Trei schimbări față de jocul din Andorra

România NU mai joacă fotbal. Stanciu recunoaște: "Trebuie să facem ceva,  meciul cu Kosovo devine decisiv după ce s-a întâmplat azi"
România NU mai joacă fotbal. Stanciu recunoaște: "Trebuie să facem ceva, meciul cu Kosovo devine decisiv după ce s-a întâmplat azi"

România - Muntenegru 0-3. Înfrângere rușinoasă pe teren propriu, în Liga  Naţiunilor la fotbal. Suporterii i-au cerut demisia lui Edi Iordănescu |  Observatornews.ro
România - Muntenegru 0-3. Înfrângere rușinoasă pe teren propriu, în Liga Naţiunilor la fotbal. Suporterii i-au cerut demisia lui Edi Iordănescu | Observatornews.ro

Fotbal : "Tricolorii mici" joacă azi al doilea meci la EURO 2023 România  U21 - Ucraina U21 - Jurnal de Oltenia - Stiri de ultima ora
Fotbal : "Tricolorii mici" joacă azi al doilea meci la EURO 2023 România U21 - Ucraina U21 - Jurnal de Oltenia - Stiri de ultima ora

România - Israel este azi, de la 21:45. Singurele meciuri oficiale, jucate  de ”Generația de Aur” contra lui Ronny Rosenthal și Ronny Levy | Sport.ro
România - Israel este azi, de la 21:45. Singurele meciuri oficiale, jucate de ”Generația de Aur” contra lui Ronny Rosenthal și Ronny Levy | Sport.ro

Zi de meci azi la Sibiu: FC Hermannstadt - Poli Iași. În pauză, va fi  prezentată cupa
Zi de meci azi la Sibiu: FC Hermannstadt - Poli Iași. În pauză, va fi prezentată cupa